Specialista na propojení fotovoltaiky s dalšími systémy do efektivního celku

phoneIco+420 739 560 460

volejte po-pá: 8:00–17:00

mailIcoinfo@czrg.eu

ozveme se vám do 48 hod

mailIcoPoptat realizaci
Fotovoltaické systémy

Fotovoltaické systémy

Fotovoltaické systémy pro rodinné domy

Vyrábějte si vlastní energii ze slunce díky špičkovým německým technologiím

 

S instalací fotovoltaického zařízení od naší společnosti se můžete stát producentem vlastní elektrické energie, a to v nejvyšší německé kvalitě díky výrobkům firmy Viesmann. Díky tomu bude každý sluneční paprsek a každá kilowatthodina efektivně využity.Rychlá návratnost investice a zhodnocení nemovitosti

 

Elektřina vyrobená vlastním zařízením se dá využít pro vlastní potřebu nebo ji lze napájet do veřejné sítě. Protože je solární elektřina vlastní výroby levnější než odebíraná ze sítě, má vlastní spotřeba navíc finanční výhody. Díky tomu se vám investice vrátí do několika let. V každém případě instalace fotovoltaiky zhodnocuje vaši nemovitost.

 

Věděli jste, že můžete získat dotaci na fotovoltaiku až ve výši 225 000 Kč? O vyřízení dotace se postaráme za vás.

 

Aktivní ochrana životního prostředí

 

Výkonné fotovoltaické zařízení dnes poskytuje možnost bezplatně a výnosně využít sluneční energii. Instalací fotovoltaických modulů navíc prokazujete své zodpovědné chování k životnímu prostředí a aktivně přispíváte k ochraně ovzduší zamezením emisí CO2.

 

Nastavíme nejlepší chod vaší domácnosti

Jsme dotační specialisté Nové zelené úsporám

Jsme dotační specialisté Nové zelené úsporám

Získejte dotaci na váš projekt od programu Ministerstva životního prostředí Nová zelená úsporám. Naše firma je zařazena mezi dotační specialisty, proto se postaráme o vyřízení dotací včetně všech potřebných žádostí pro váš projekt i o celkovou administrativu.